Ndërron jetë 40-vjeçari nga Tetova që u hodh nga kati i 8

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29/01/2023

Sot ka ndërruar jetë 40-vjeçari I.T që dje u hodh nga kati i tetë i ndërtesës në te cilën kishte jetuar në bllokun 82 në Tetovë.

40 vjeçari në fjalë kishte jetuar së bashku me nënën e tij, ndërsa nuk dihen akoma motivet që çuan deri në aktin e hedhjes nga banesa e tij./KlanM

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ