Ndërron jetë gjyshja e Ermal Fejzullahut

0

Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Ermal Fejzullahu, është mjaft aktiv dhe i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ai vazhdimisht ndan imazhe e video të ndryshme, ndërsa nuk mungon as me informacione qoftë për muzikën apo jetën e tij personale.

I njëjti së fundmi përmes një postimi të ndarë në InstaStory ka njoftuar fansat se ka ndërruar jetë gjyshja e tij.

“Lamtumirë gjyshe”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Në anën tjetër, fotografinë e njëjtë e ka publikuar edhe Nera Fejzullahu, duke i dhënë lamtumirën nënës së saj.
https://www.instagram.com/p/CIU7suwnh5K/?utm_source=ig_embed
“Lamtumirë nënë”, shtoi ajo.