Ndërron jetë i riu nga Ohri (FOTO)

INA
INA

18/10/2023

Përkundër përkrahjes së madhe nga mbarë opinioni i Ohrit dhe ai maqedonas, vdiq Lulzim Demirali ynë nga Ohri.

Ai u diagnostikua me një formë të rrallë dhe agresive të kancerit të trurit dhe gjatë kësaj periudhe u organizuan aksione të shumta humanitare për grumbullimin e mjeteve të nevojshme.

Nga i gjithë ekipi i Super Radios dhe OhridPress, i dërgojmë ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të dashurit të tij./Monitor.mk

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

Bujar Osmani

Osmani: Shqiptarët përdoren si temë rezervë për pozicione më të mira elektorale nga partitë nacionaliste maqedonase!

vucic

Vuçiq: Infrastrukturë gazi edhe drejt Maqedonisë së Veriut!

lsdm vmro

Vrasësi dhe vrasjet shfrytëzohen për politikë ditore/ VMRO-ja dhe LSDM-ja vazhdojnë të kërkojnë përgjigje nga njëra-tjetra

INFO

NA NDIQ