Ndërron jetë ish ushtari i UÇK-së Abdylmexhit Ademi nga Shemshova

ina-online
ina-online

26/12/2023

Ka ndërruar jetë ish ushtari i UÇK-së nga Shemshova Abdulmexhit Ademi.

Këtë lajm të trishtë për ish ushtarin e devotshëm që i shërbeu kauzës kombëtare për më shumë të drejta të shqiptarëve në Maqedoni e kanë dhënë familjarët e tij.

Në një njoftim thuhet se :Të dashur dhe të nderuar miq dhe dashamir. Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se me datë 26.12.2023 ndërroi jetë vëllau im ABDYLMEXHIT ADEMI
Gjithashtu ju njoftojmë se varrimi do të bëhet nesër 27.12.2023 ( e mërkurë ) pas namazit të drekës ora 12:30./TS

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ