Ndërron jetë në Klinikën “Nënë Tereza” në Shkup një 19-vjeçar nga Turqia

ina-online
ina-online

02/02/2024

Një djalë nëntëmbëdhjetë vjeçar nga Turqia ka ndërruar jetë në Kompleksin Klinikë “Nënë Tereza” në Shkup, njoftojnë nga MPB.

“Me datë 01.02.2024 në ora 14:30, në SPB Shkup nga Kompleksi klinik “Nënë Tereza” është raportuar se rreth orës 12:40, O.J.(19) nga Republika e Turqisë, me vendbanim në Shkup, i cili është pranuar në spital rreth orës 10:15 ka ndërruar jetë në gjendje të rëndë shëndetësore.

Një mjek ka konstatuar vdekje pa gjurmë të dukshme dhune, ndërsa me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për autopsi”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhje maqedoni

17 milionë euro për zgjedhjet

kshz-2-800x445

Nga e premtja fillon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët presidencialë dhe deputetë

Afrim Gashi

Gashi: Është momenti që ta përmbyllim një cikël të errët të jetës tonë, dhe t’i japim mundësi shpresës, suksesit!

Taravari

Taravari: Edhe sondazhi i Debat Plus shpalli fitues opozitën shqiptare VLEN, ndryshimi ka nis!

Qeveria talat xhaferi

Nga mbledhja e gjashtë e Qeverisë, ja vendimet

talat xhaferi fondacioni albiz

Xhaferi: Investimi te të rinjtë është investim i së ardhmes

sondazhi vlen bdi debat plus

Sondazhi i Debat Plus: Ja kush do t’i fitojë zgjedhjet tek shqiptarët në Maqedoni?

Taravari

Taravari: Ka gjasa që në raundin e dytë për president të shkojë një kandidat shqiptar

kuvendi parlamenti

Ligji i mediave kalon filtrin në komisionin parlamentar për çështje evropiane

INFO

NA NDIQ