Ndërron jetë në lule të rinisë vogëlushi Haki Berisha

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/01/2023

Sot është një ditë e kobshme për familjen Berisha nga Rugova e komunës së Pejës. Gjatë mesnatës ka ndërruar jetë fëmija i kësaj familje, Haki Berisha, i cili u largua nga kjo botë në moshë ende të hershme. Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në orën 14:00.

“Njoftojmë familjar,miq dhe dashamirë që sot ka ndërruar jetë HAKI BERISHA i biri i Isuf Haki Berishës nga Rogova. Ne si komunitet i Rogovës, familjes Berisha i shprehim ngushëllimet më të sinqerta dhe lutemi që Zoti Fuqiplotë shpirtin e të ndjerit t’a shpërblej me Xhennetin Firdeus. Varrimi i të ndjerit bëhet sot me datën 06.01.2023 në ora 14:00 në varrezat e fshatit të Rogovës.(tek varrezat e dëshmorëve)”, kanë njoftuar familjarët përmes një postimi në rrejtin social facebook./Rrjeti.net

TË FUNDIT
3 orë
Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin
3 orë
Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit
3 orë
Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!
3 orë
Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter
6 orë
Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

ME TE LEXUARA

15 orë
Osmani: Rusia përmes satelitit të saj Serbisë paraqet rrezik aktiv për de-stabilizim të rajonit
8 orë
Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO
14 orë
Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë
6 orë
Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin
14 orë
Hiseni zgjidhet zëdhënës i LD-së, Mexhiti autorizohet për bisedimet për qeverinë e re
3 orë
Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter
16 orë
“Bolton News”: Shqipëria mes destinacioneve më të mira dhe miqësore me buxhetin
13 orë
Najçevska i reagon Taravarit: Pse kryetari i Kuvendit të jetë shqiptar?

LEXO MË SHUMË

Edward Joseph Zhozef  Eduard

Joseph analizon aksidentin me helikopter në Iran: Presidenti Raisi ka vdekur, do ta fajësojnë Izraelin

stefan andonovski

Andonovski: Nuk do të luhet më futboll nëpër ministri, institucionet e udhëhequra nga BDI janë në prag të kolapsit

elizabet liz alen allen

Allen: Jemi të zhgënyer nga Siljanovska, do të shohim nëse qeveria do t’i respektojë marrëveshjet ndërkombëtare!

ebrahim raisi

Kush është Ebrahim Raisi, Presidenti i Iranit që u aksidentua me helikopter

izet mexhiti

Mexhiti: Për qeverinë e re janë duke negociuar fituesi me fituesin

qeveria

Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO

mickoski

Mickoski pas rivotimit pret 62 deputetë, ja çka paralajmëron

Hovenier

Marrëveshja mes Kosovës dhe ShBA-së, Hovenier: Ky është një hap i rëndësishëm

Jorgos Gerapetritis

Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet

INFO

NA NDIQ