Ndërron jetë një 24 vjeçar nga Manastiri, ky është shkaku

INA
INA

28/09/2023

Një 24-vjeçar nga Manastiri ka ndërruar jetë pasditen e djeshme në Spitalin Klinik të Manastirit, raportohet se shkak i vdekjes së tij ishte temperatura e lartë.

Në fillim 24 vjeçari është shtruar në repartin e kujdesit intensiv në Spitalin e Manastirit me çrrastë mjekët kanë konsultuar dhe mjekë të reparteve të tjera, por orë pas ore gjendja e pacientit përkeqësohej dhe pas dhjetë orësh shtrimi në spital, ai ndërroi jetë.

Në njoftimin nga policia e Manastirit për këtë ngjarje, thuhet se: “bëhet fjalë për S.T. nga fshati Tsapari, i cili është sjellë në spital nga prindërit e tij”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

INFO

NA NDIQ