Ndeshja ndaj Kroacisë, probleme për Spanjën, mungon lojtari

Picture of ina-online
ina-online

14/06/2024

Spanja do të duhet të bëjë pa Aymeric Laporten për ndeshjen e parë në Kampionatin Evropian kundër Kroacisë.

Shkak është bërë një dëmtim, që ka detyruar De La Fuenten që të mos llogarisë në shërbimet e lojtarit. Gjithsesi, asgjë për t’u shqetësuar, pasi mbrojtësi Laporte do të jetë gati për sfidën e dytë, atë ndaj Italisë.

Sa i takon ndeshjes ndaj kroatëve, nga minuta e parë do jetë Nacho. Spanja është në një grup edhe me Shqipërinë e Italinë.

TË FUNDIT
48 minuta
Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?
50 minuta
Ndeshja Shqipëri-Kroaci, UEFA e konsideron si një nga më të mirat e Evropianit
3 orë
Federata Angleze e Futbollit mendon për Guardiolën si pasues të Sauthgejt
4 orë
E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?
4 orë
Qeveria argjentinase i thotë Messit të kërkojë falje, kjo është arsyeja

ME TE LEXUARA

1 ditë
UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti
5 orë
Jasir Asani gati të rikthehet në Europë, ja nga i vjen oferta e rradhës!
4 orë
Armando Broja reagon në mënyrë drastike ndaj lojtarit të Chelsea!
4 orë
Heroi i Spanjës në finale shpallet tradhtar në vendlindjen e tij, e ëma nuk lejohet të dalë nga shtëpia
4 orë
Qeveria argjentinase i thotë Messit të kërkojë falje, kjo është arsyeja
4 orë
E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?

LEXO MË SHUMË

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

shqipri

Ndeshja Shqipëri-Kroaci, UEFA e konsideron si një nga më të mirat e Evropianit

Pep Guardiola

Federata Angleze e Futbollit mendon për Guardiolën si pasues të Sauthgejt

yamal

E dashura e Yamalit konvertohet në fenë islame pas lidhjes me yllin e Spanjës?

Messi Mesi Inter Miami

Qeveria argjentinase i thotë Messit të kërkojë falje, kjo është arsyeja

Mikel Oyarzabal

Heroi i Spanjës në finale shpallet tradhtar në vendlindjen e tij, e ëma nuk lejohet të dalë nga shtëpia

broja

Armando Broja reagon në mënyrë drastike ndaj lojtarit të Chelsea!

jasir asani

Jasir Asani gati të rikthehet në Europë, ja nga i vjen oferta e rradhës!

lamine yamal

UEFA/ Goli i Lamine Yamal kundër Francës, më i bukuri i Euro 2024, Shaqiri i treti

INFO

NA NDIQ