Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

Picture of INA
INA

20/06/2024

“Big Brother VIP” ka mbaruar prej javësh, por banoret e tij vazhdojne te mbeten kryefjale e cdo dite ne mediat roze.

“Përgjigje për 10 pyetjet më inteligjente” e kishte quajtur Egla Ceno diskutimin e fundit me ndjekësit e saj, por e pati të vështirë ta menaxhonte të gjithë inteligjencën e pyetjeve, kështu që ra në nivelin e atyre tipike shqiptare apo komenteve që e komplimentonin për performancën në Big Brother.

Një nga pyetjet ishte edhe “kur do të martohesh”, së cilës Egla i dha përgjigjen siç veç ajo di të japë: “Ja sa të bëhem 50 vjeç. Vazhdare.”, shoqëruar edhe me një emoji të qeshur. Aktorja ia doli mes polemikash që të fitonte çmimin e madh 100 mijë euro, teksa finalistët e tjerë e akuzuan produksionin për favorizim.

TË FUNDIT
1 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
1 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
1 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

2 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
1 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ