Ndjekësit e quajtën “mendjemadh”, vjen reagimi i Luizit

INA
INA

17/03/2024

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Luiz Ejlli, ka postuar disa fotografi gjatë natës së mbrëshme, ku ka shkruar edhe një mesazh për fansat që e komentuan si mendjemadh.

Natën e djeshme ai ishte i ftuar special në “Big Brother Vip 3”, ku përveç prezantimit të këngës së re, ai u fut edhe në rolin e opinionistit.

“Faleminderit të gjithëve për dashamirësinë dhe pritjen e ngrohtë, gjithashtu i kërkoj ndjesë atyre që dukem “mendjemadh” thjesht po them këndvështrimin tim. Tek e fundit, nuk jam opinionist por thjesht një ish banor”, – shkruan Luizi

Gjatë Prime-it të djeshëm, Luiz Ejlli, ka komentuar se si është të jesh në rolin e opinionistit, duke e krahasuar me edicionin e vitit të kaluar.

Ai tha se Arbri i ka thënë që është një pozicion i vështirë, por këngëtari nga ana tjetër, nuk la pa përmendur edhe Zhaklin Lekatarin, ku njëkohësisht me nota humori, thirri Ledionin në emrin e Arbanës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbana osmani

Arbana Osmani rikthehet para kamerave, ja ku do e shohim

jetmiri big brother

Jetmiri pas daljes nga BBV kërcënon produksionin: A di sa lajme do të bëjmë?

ZHAKU

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

INFO

NA NDIQ