Ndjekësja komenton foton e Arbanës: ‘Mos harro je nënë e 3 fëmijëve’! Ajo nuk ia lë mangut

Picture of INA
INA

03/10/2023

Arbana dhe Eduarti ndodhen në Itali e teksa po shijojnë pushimet atje, moderatorja ka postuar një foto të saj ku shfaqet mjaft elegante. Arbana shihet e veshur një këmishë ngjyrë lejla dhe një fund të zi me një të çarë në njërën këmbë. Veshjen e ka kombinuar me një palë sandale me taka ngjyrë të zezë dhe me një çantë të vogël.

Mirëpo në hapësirën e komenteve përpos komplimentave, Arbana ka marrë edhe kritika për veshjen. Madje një ndjekëse moderatorja nuk ia kurseu përgjigjen.“Epo kështu e kanë VIP-at, zbulohen në disa pjesë të trupit dhe mbi të gjitha harrojnë dhe shqipen… pak nga pak po humbas respektin që kam patur me ty… mos harro je nënë e tre fëmijëve…”, i ka shkruar ndjekësja.

“Elsa një grua mund të ketë dhe 7 fëmijë e prapë të vishet si ti dojë qejfi. Ashtu siç vishet një burrë. Të cilit ti kurrsesi s’do ia lije këtë koment”, i është përgjigjur Arbana.

Këtë koment, Arbana e ka postuar edhe në Instastory duke bërë pyetjen: “Deri ‘sa fëmijë’ mund të veshësh çfarë të do qejfi?”.

TË FUNDIT
4 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
5 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
16 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
20 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
20 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

ME TE LEXUARA

20 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
20 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
16 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
5 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
4 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
1 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

LEXO MË SHUMË

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Screenshot_2024-06-20-20-55-46-376_com.android.chrome-edit

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

collage-1-9-780x439-1

Egla Ceno flet për rastin me Saimir Kodrën

Luana V

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi: Nëse sot fiton Shqipëria, unë…

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

INFO

NA NDIQ