‘Ndjeva keqardhje për vendin tim’, Arbana tregon çfarë dëgjoi sot në supermarket që e trishtoi

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/03/2023

Moderatorja Arbana Osmani është përballur sot me një bisedë që i ka bërë përshtypje e që kishte të bënte me ngjarjen në Paskuqan ku Dan Hutra i mori jetën 3 grave.

Arbana tregoi përmes një statusi në Instagram se ndodhej në një supermarket kur dëgjoi bisedën mes dy vajzave kasiere dhe rojes së dyqanit. Ky i fundit, tregon Arbana, ishte shprehur: “Hajd, se do i ketë arritur atij atje ku s’mban më. Mirë ua ka bërë!”

“Sot në mëngjes teksa paguaja faturën në kasë dëgjova fundin e bisedës mes dy gocave kasiere dhe rojes së dyqanit.

Roja, i veshur me këmishë të bardhë e kravatë u duk se i vuri vulën bisedës: “Hajd, se do i ketë arritur atij atje ku s’mban më. Mirë ua ka bërë!” E ndjeva aq keqardhej për veten, për vendin tim, për fëmijët e mi, e për të gjitha gratë e vajzat e këtij vendi. Por, edhe për burrat si ky roja që vetëm burra nuk janë”, shkruan Arbana.

TË FUNDIT
9 minuta
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
12 minuta
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
1 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
2 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
2 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

ME TE LEXUARA

16 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
11 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
1 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
2 orë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
1 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
1 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 orë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
1 ditë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

LEXO MË SHUMË

franci

“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë

luizi kiara

Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)

sara bardhi

Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri

adriana matoshi

Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

argjira-graciano_sd

Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

INFO

NA NDIQ