Ndodh edhe kjo, mbulohet modelja e njohur shqiptare

Modelet janë gjithmonë në qendër të vëmendjes e madje gjithmonë për zhveshjen dhe ekspozimin e tepërt.

E kjo e fundit e cila na rrëmbeu syrin e mediave është modelja Angela Martini e cila ka vendosur të sjellë një imazh paksa më ndryshe ngaqë e kemi parë.

Ajo shfaqet e mbuluar teksa bën një shikim tërheqës për fansat, gjë kjo e cila na ka befasuar duke e parë vazhdimisht të zhveshur, shkruan Gazeta Blic.

Ndryshe, Angela ka pak ditë e cila i dha fund beqarisë duke u martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu të cilët organizuan një ceremoni private.

Ata janë mjaft të lumtur ku nuk hezitojnë të shpërndajnë momente intime me ndjekësit që kanë. /Express/