Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

INA
INA

20/02/2024

Duket se është formuar një tjetër çift në Big Brother VIP Albania 3.

Bëhet fjalë për Romeo Veshajn dhe Heidi Bacin, të cilët prej disa javësh kanë shfaqur një afrimitet me njëri-tjetrin.

Ata së fundmi kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë, teksa kanë sjell momente romantike për publikun.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=3c1dcbfd-5085-4734-b8d1-bca8c4dd5c56

Veç tyre, Bardhi dhe Sara Gjordeni e Meriton Mjekiqi dhe Ilnisa Agolli, janë çiftet e tjera në këtë edicion.

Në shtëpi ndërkohë po vazhdojnë situatat e ndryshme ndërmjet konkurrentëve.

https://www.instagram.com/bigbrotheralb_vip/?utm_source=ig_embed&ig_rid=586114da-b82d-4755-9335-c7556ac392f5
Ata kanë filluar polemikat, e krisjet e para, varësisht prej sfidave të ‘Vëallit të Madh’.

Theksojmë që gjashtë banorë janë në garë për t’u eliminuar dhe njëri prej tyre do ta lë shtëpinë sonte. /

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ