Ndodh puthja e parë në Big Brother VIP Kosova 2

INA
INA

21/12/2023

Tash e disa javë është parë afërsia e Lumbardhit me Kaderin.

Tash e disa javë është parë afërsia e Lumbardhit me Kaderin.

Dyshja kanë shprehur hapur pëlqimin për njëri tjetrin.

Mbrëmë ka ardhur puthja e parë mes Kaderit dhe Lumbardhit.

Përpos Kaderit e cila u befasua kur Lumbardhi e puthi, të befasuar kanë mbetur edhe banorët e tjerë, të cilët e shoqëruan me brohoritma këtë moment.

https://www.facebook.com/watch/?v=1041004400350042&t=0

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ