Ndodhë në Rahovec, motër e vëlla bëhen bashkë dhe e rrahin motrën tjetër

0

Mbrëmë në qytetin e Rahovecit, rreth orës 21:00, Policia e Kosovës ka arrestuar një person.

I dyshuari është arrestuar pasi që i njëjti së bashku me motrën e tij të dyshuarën femër kanë sulmuar fizikisht motrën tjetër.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, thuhet në Raportin e Policisë.