Ndodhitë në Serbi, reagon familja Bajrami: Faleminderim publik MPJ-se dhe Bujar Osmanit për angazhimin maksimal dhe korrekt

ina-online
ina-online

25 Gusht, 2023

Në lidhje me rastin për të cilin u tha se një familje shqiptare është dnaluar në Serbi dhe është maltretuar për 20 orë, ka reaguar vetë familja, transmeton TV21.

Ata nëpërmjet një shkrimi në Facebook kanë falënderuar ministrin e Punëve të Jashtme, Bujar Osmani për angazhimin ndaj rastit.

Kujtojmë se për rastin alarmoi edhe Izet Mexhiti nga Lidhja Demokratike, duke kritikuar Osmanin se ka heshtur ndaj këtij rasti.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-maqedonise-598x330

Aksident i rëndë në fshatin Kamjan. Një i vdekur i moshës 18 vjeçare dhe një i lënduar

Screenshot_2023-10-02-23-10-48-452-edit_com.android.chrome

Aliti: Ahmeti ka biseduar me Kovaçevskin për Ligjin e UÇK-së (video)

LSDM SDSM

LSDM: Nuk rritet çmimi i energjisë elektrike, nga dhjetori rikthehet tarifa e lirë ditore

bilall kasami

Kasami paralajmëron prurje të reja në Lëvizjen BESA: Bashkohuni në kalanë e shpresës dhe dinjitetit!

universiteti-i-tetoves-UT

Rreth dy mijë studentë të rinj i filluan studimet në njësitë akademike të Universitetit të Tetovës

arber ademi

Ademi: Opozita e bashkuara, zëdhënëse e VMRO-së!

Arbri 05

FNT SkupiFestival Shkup së shpejti do të fillon edicionin e tij të 17 të me radhë

fatos reka arjanit hoxha

Hoxha priti në takim ambasadorin e Fatos Reka

Llukman Hebibi

Hapja solemne e vitit të ri akademik në Fakultetin e Administrimit të Biznesit në Kumanovë

INFO

NA NDIQ