Në Berovë dhe Manastir më ftohtë, më shumë borë në Hanet e Mavrovës

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/02/2022

Mëngjesin e sotëm më ftohtë ishte në Manastir dhe Berovë me -6 gradë, në Strumicë janë matur -5, në Shkup-Petrovec dhe Pretor -4, në Kriva Pallankë, Prilep, Shtip, Demir Kapi -3, Shkup, Tetovë, Kumanovë, Ohër, Gjevgjeli -2. Në Vinicë dhe Dojran janë matur 0 gradë, ndërsa 2 gradë në Krushevë.

Më së shumti borë ka në Hanet e Mavrovës 33 centimetra, Në Kodrën e Diellit shtresa e dëborës arrin në 24 centimetra, ndërsa në Krushëvë 18 centimetra.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

moti shiu

Ky është parashikimi i motit për sot

qeveria kosoves prishtine

Sot ditë zie në Kosovë në kujtim të vajzave dhe grave të vrara

ikja

Të dhënat e trishta/ Të rinjtë po ikin në emigracion, të moshuarit punojnë

KESHILLI

Këta janë 29 deputetët që votuan kundër anëtarësimit të Kosovës në KiE

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

INFO

NA NDIQ