Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

INA
INA

03/03/2024

Liam Osmani (Mandario) është arrestuar nga Policia për mashtrim brenda shtëpisë se Big Brother Vip. 

Produksioni njoftoi përmes një zarfi banorët e tjerë se Liami nuk do të jetë më pjesë e garës.

Sipas policisë Liami ka përvetësuar 17 bileta turistike për në Gjermani, për të cilat nuk ka kryer pagesat përkatëse.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

sara bardhi

Sara dhe Bardhi, prindër së shpejti?

INFO

NA NDIQ