Në koncert me Jurgenën? Reagon Luizi, jep përgjigje me këtë video

Picture of INA
INA

14/05/2023

Ditët e fundit në rrjet po aludohet se çifti Luiz dhe Kiara po kalojnë një krizë në marrëdhënien e tyre, kjo për faktin se moderatorja nuk është parë në koncertin e Luizit.

Këngëtari më i kërkuar i momentit, njëherazi edhe fenomeni i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli ka qenë i ftuari special mbrëmë në Kosovë, në qytetin e Gjakovës.

Në pamjet që janë publikuar në rrjetet sociale nga qytetarët që shkuan ta ndiqnin live performancën e tij, u pa se atmosfera ishte e zjarrtë pasi Luizi kishte kënduar edhe disa nga këngët më të famshme shqiptare.

Mirëpo me rastin e këtij koncerti në Gjakovë, fansat kanë vënë re që këngëtari nuk është shoqëruar nga partnerja e tij dhe menjëherë janë hedhur dyshimet për mundësinë e krisjes së marrëdhënies së tyre.Por këto thashetheme janë hedhur poshtë nga një gjest i bukur që këngëtari ka bërë për Kiarën, meqë nuk e kishte pranë.

Ndërsa në Instagramin e tij, Luizi ka postuar një pjesë të performancës së tij, teksa ia dedikon partneres duke shkruar “Kiara ime” shoqëruar me një zemër.

View this post on Instagram

Kështu ai ka hedhur poshtë edhe zërat se në këtë koncert shoqërohej nga Kiara.

TË FUNDIT
8 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
8 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
8 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

8 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
8 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
8 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ