Në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit janë regjistruar temperatura prej -12 gradë Celsius

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/01/2022

Temperaturë më e ulët prej – 12 gradë Celsius mëngjesin e sotëm është matur në Mavrovë dhe në Kodrën e Diellit. Vijojnë Ohri, Krusheva, Dibra dhe Tetova me -8, në Pretor -7, në Berovë -4, Manastir -3, Prilep, Kriva Pallankë -2, Shtip, Vinicë -1, Kumanovë, Strumicë, Shkup, Zajçev Rid, Demir Kapi 0, Gjevgjeli 3.

Siç njoftoi DPHM, shtresë më e lartë e botës në mëngjes është matur në Pozharane, 13 centimetra, pastaj 11 në Krushevë, 7 në Kriva Pallankë, 5 në Ohër, 4 në Gjirushte, 3 në Manastir dhe Tetovë, 2 në Berovë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Përfundon votimi për rrethin e parë të zgjedhjeve presidenciale

arber

Ademi: Sot populli foli

arben taravari

Taravari: Jemi të lumtur se e kemi fituar votën e shqiptarëve

Screenshot_2024-04-24-17-56-51-194_com.android.chrome-edit

Ja në sa ora do të shpallen rezultatet e para nga KSHZ

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

Screenshot_2024-04-24-17-56-51-194_com.android.chrome-edit

KSHZ: Deri në ora 17:00, jehona e votuesve është 44.18%

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

INFO

NA NDIQ