Në Mavrovë ka mbi 25 centimetra borë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/02/2022

Sot në mëngjes temperatura më të ulëta janë regjistruar në Kodrën e Diellit dhe Berovë me -4 gradë celsius.

Pasojnë Kriva Pallanka me -3, Pretor, Manastir, Prilep me -2 gradë, Tetovë, Ohër, Shkup-Petrovec, Demir Kapi, Shtip, Dibër, Krushevë me -1.

Më trashësia të borës ka pasur në Mavrovë me 28 centimetra, ndërsa në Kodrën e Diellit ka 23 centimetra borë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

izet mexhiti

Mexhiti: Paska folë prap makineria propaganduese e Gebelsit të BDI-së!

vlen llogo

VLEN: Pacienti dhe Fronti i listës së zezë, shkaktarët e rënies së besimit në gjyqësor dhe prokurori

Kacarska-780x439-1-1

Kacarska: Gjykata Kushtetuese mund të vendosë për kushtetutshmërinë e Kodit Zgjedhor

bujar osmani

Osmani: Brenda 48 orëve mund të shpërthejë konflikt në Lindjen e Mesme

mpj22-696x385

MPJ apelon që të shmangen udhëtimet në Izrael dhe rajon

BDI selia

BDI: Korrupsioni ka emër, Izet Mexhiti dhe komuna e Çairit

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI më e pasura, me më shumë para se partitë tjera

mexhiti izet

VLEN: Ndryshimet kushtetuese, kusht për koalicion me VMRO-DPMNE-në

KSHZ-Komisioni

Këto janë numrat e listave për deputetë që mund të votoni më 8 maj

INFO

NA NDIQ