Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

Picture of INA
INA

12/04/2024

Përveç Lidit, Eglës, Heidit dhe Romeos, të gjithë banorët e tjerë janë në nominim dhe njëri prej tyre do të eliminohet spektklin e nesërm.

Gjatë një bisede me Lidi, Egla e pyeti banorin se kush mendon që do të dalë të shtunën nga shtëpia. Sipas animatorit, më shumë të rrezikuar janë Françeska Murati dhe Graciano Tagani, sepse Liam Osmani dhe Jetmir Salaj akoma nuk e kanë mbyllur debatin me çiftin Heidi-Romeo.

 

“As Meritoni tani nuk ka më asgjë! As Rikja s’ka më asgjë, as Roza s’ka më asgjë”- tha Egla duke treguar se më të rrezikuar nga eleminimi janë këta banorë sesa pjesa tjetër.

Biseda:

Egla: Kush do të dalë nesër athua, të shtunën?

Lidi: Unë jam më shumë mes Françeskës dhe Gracianos, sepse Graciano bërtiste dhe thoshte se kam për lojë

Egla: Nuk është gjëkundi as Graciano

Lidi: Nuk është se ndoshta Liami edhe Jetmiri qëndrojnë për të zhvilluar atë që nisën se akoma nuk është mbyllur. Heidi dhe Romeo akoma si kanë falur, ndërsa Graciano dhe Françeska…

Egla: As Meritoni tani nuk ka më asgjë! As Rikja s’ka më asgjë, as Roza s’ka më asgjë

Lidi: As Roza, por unë po them Garciano dhe Françeska se janë më pa…

TË FUNDIT
3 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
10 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
11 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)
15 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
15 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

ME TE LEXUARA

10 orë
“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”
3 orë
Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin
17 orë
Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë
15 orë
Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike
15 orë
“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?
15 orë
“O bionde...”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak
11 orë
Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)

LEXO MË SHUMË

luiz-dea

Luizi publikoi këngën e re por reagimi tallës i Dea Mishel mori gjithë vëmendjen e publikut. Tallet keq me këngëtarin

FB_IMG_1716033612216

“Kurorën e mbajnë Donald Veshaj dhe Kiara Tito”

FB_IMG_1715869758166

Publikohen kënga e re e Getit dhe Luizit (video)

Meriton Mjekiqi

“O bionde…”, Meritoni fyen Heidin, ndërhyn Romeo: Më ke mërzitur! Rrjeti shpërthen kundër Meritonit: Je burracak

meriton romeo

“Çfarë i thua Heidit, më ke mërzitur shumë…”/ Kriset sërish miqësia mes Romeos dhe Merionit?

arbana

Arbana kështu surprizoi Eduartin në punë, nuk mungojnë momentet romantike

Amos Zaharia

Kush është biznesmenia që i ka rrëmbyer zemrën? Amos Zaharia e zbulon për herë të parë

efi dhedhes

Efi Dhedhes del haptazi: Ja kush e meriton të jetë fituesi i “BBV3”

sara bardhi

Ky është vendimi që kanë marrë Sara dhe Bardhi

INFO

NA NDIQ