Në mesin e tensioneve të tij dhe Kiarës, Butrint Imeri “thumbon” Luizin?

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

04/03/2023

“Luan” është pseudonimi që fansat kanë vendosur për Luizin që ditët e para të nisjes së BBVA.

Së fundmi, Butrinti ka postuar një fotografi ku duket sikur është duke luajtur me luanin, dhe kjo është marrë si një thumb ndaj Luizit.

Aq më tepër kur këngëtari ka bërë edhe një reagim kohë më parë, në nisje të reality show-t, ku i vinte Kiarës një kurorë në një foto të saj, duke i dhënë mbështetje ish-it dhe duke e quajtur “mbretëreshë”.

Dhe tani ka bërë dhe veten “mbret”.

TË FUNDIT
4 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
8 orë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
18 orë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
19 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
20 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë
1 ditë
Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)
1 ditë
Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti
20 orë
Morena Taraku në lidhje dashurie?
19 orë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ