FOTO/ Në nder të Ditës Botërore të Fëmijëve, Lloga ndriçon ministrinë me ngjyrë të kaltërt

ina-online
ina-online

19/11/2023

Ministri i drejtësisë Krenar Lloga sonte për nderë ditës botërore të drejtësisë dhe 30 vjetorit të ratifikimit të Konventës për të Drejtat e Fëmijëve sidhe 30 vjetorin e UNICEF në Maqedoninë e veriut ka ndriçuar me ngjyrë të kaltërt objektin e ministrisë së drejtësisë, shkruan Top24

🔵 Në prag të 20 Nëntorit – Ditës Botërore të Fëmijëve, 30 vjet nga ratifikimi i Konventës për të Drejtat e Fëmijëve dhe 30 vjet UNICEF MK në vend.
Çdo fëmijë, kudo, ka të drejtë të jetojë në një botë paqësore!

#PërÇdoFëmijë #ÇdoTëDrejtë! #UNICEF

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kercove

Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

shkolla-nxenes-780x439-1

Zgjidhet problemi me nxënësit shqiptarë në Çashkë të Velesit, filloristët ndjekin mësimin në shqip

stoilkovski

Stoilkovski lë në pikëpyetje pjesëmarjen e VMRO në Qeverinë teknike

Xheladin-Murati-780x470-1-696x419

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

kkk

Spitali Klinik i Tetovës pranon donacion mbi 1 milion euro nga kompania Ecolog (VIDEO)

pazar-treg-shkup-1

Masat anti-krizë, masa populiste për vota në zgjedhje

xhelo

Murati me kritika të ashpra për politizimin e arsimit

vmro

VMRO: Me Talatin kryeministër, bëhet “BDI-zimi” i Maqedonisë

Krenar Lloga

Lloga: Presim që Palevski të ekstradohet sa më shpejtë! 

INFO

NA NDIQ