Në orët e hershme të mëngjesit të shtëna në Shkup

INA
INA

11/02/2024

MPB lajmëron se dje, në orën 00:30, S.S. (66) nga fshati Lubin-Shkup ka raportuar se para shtëpisë së tij disa persona të ardhur me veturë të udhëtarëve kanë shtënë me armë zjarri.

Nga atje lajmërojnë se nuk ka persona të lënduar.
Punonjësit e policisë kanë këqyrur vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur gëzhoja.

Po merren masa për zbardhjen e rastit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Rreziku nga Rusia – Ja kur hapet “kutia e Pandorës” sipas Bujar Osmanit!

IZETT-1392x928

Izet Mexhiti: Përplasjet e mia në BDI datojnë nga viti 2016 kur isha kundër koalicionimit me Nikolla Gruevskin

IMG_9321

VIDEO/Pajaziti: Premtimet e Ali Ahmetit për heqjen e 20%, reprizë që 20 vite vazhdimisht përsëritet

Taravari Gostivar

Taravari: Për pak orë mblodhëm 8 mijë nënshkrime

policia-mk

Vrasje në Bllacë, krisma armësh

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

Hristijan Mickoski

Mickoski ankohet: Byreku me jogurt është bërë 120 denarë

Afrim Gashi

Gashi optimist: Mbase sot përfundojmë procesin e mbledhjes së nënshkrimeve për Taravari

INFO

NA NDIQ