Në prag të lindjes, Gigi Hadid sjell imazhet më të ëmbla

0

Gigi Hadid ndau fotografi të këndshme me barkun e rrumbullakosur.

Gigi Hadid ka publikuar disa fotografi të reja, në të cilat shfaqi barkun e rrumbullakosur teksa ishte veshur shumë shkurt, shkruan lajmi.net.

Modelja përkundër asaj se është në muajt e fundit të shtatzënisë, nuk ka shtuar shumë peshë në pjesët e tjera të trupit.

View this post on Instagram

from about 27 wks 🥺💙 time flew

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Asaj vetëm se ia ka shtuar bukurinë nuri i shtatzënisë, ndërsa mori komente pozitive për imazhet që ndau me ndjekësit.

“Rreth 27 javë shtatzëne, koha fluturon”, ka shkruar ajo sipër imazheve që erdhën menjëherë pas thashethemeve se ajo tashmë ka lindur foshnjën..

Kujtojmë se me fëmijën që pritet të vije në jetë, Gigi Hadid dhe Zayn Malik do ta marrin epitetin prindër për herë të parë.