Në pritje të ëmbël, Kiara Tito ndan videon e rrallë nga fëmijëria: Ja si dukej moderatorja bebe

INA
INA

01/04/2024

Ajo dhe këngëtari shkodran Luiz Ejlli do të sjellin në jetë një vajzë, emrin e së cilës akoma nuk e kanë ndarë me ndjekësit.

Ditën e sotme moderatorja është kthyer pas në kohë duke ndarë me ndjekësit në Instagram një video kur ajo ka qenë e vogël.

Videoja ishte e vitit 1997, ndërsa Kiara bebe kishte veshur një palë paliçeta në ngjyrë blu ndërsa luante me një kukull.

“Mirëmëngjes”– shkruan moderatorja krahas videos.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

“Bajram Party i hidhur”- Mbi 100 policë zviceran ndaluan në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

Heidi Romeo

Puthje, përqafime në shi/ Heidi dhe Romeo momente romantike në pishinë (VIDEO)

heidi

E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

INFO

NA NDIQ