Në sherrin e Dafinës dhe Melindës, futet edhe Tayna

ina-online
ina-online

15/10/2023

Taynës duket se i ka ardhur në majë të hundës me dramat mes kolegeve të saj.

Dafina Zeqiri dhe Melinda Ademi nuk i kanë më marrëdhëniet e mira.

Së fundmi Melinda ironizoi hapur Dafinën në një postim duke i thënë: “Ti vetëm feministe që nuk je”, postim i cili erdhi pas sherrit të Dafit me Sara Hoxhën.  

“Shumë drama të panevojshme, si nuk po përtojnë”, ka shkruar Tayna, që duket si postim direkt për dy koleget e saj.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

Screenshot_2023-12-05-19-05-59-713_com.facebook.katana-edit

PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse

INFO

NA NDIQ