Në Shkodër kësaj radhe Luizi nuk shkoj vetëm, me të ishte edhe Kiara

INA
INA

11 Gusht, 2023

Moderatorja e njohur Kiara Tito romancën me Luiz Ejlli e filloj në ‘Big Brother Albania’, ku ata edhe sot vazhdojnë të jenë parën njeri tjetrit dhe të lumtur.

Para disa orësh ka postuar një foto ku shihet krah partnerit të saj dhe ishte shprehur “Të shkodra e Luit”.

Mesa duket këngëtari po e dërgon në pjesët e bukura të Shkodrës, teksa edhe i folte sa ishte në shtëpinë e famshme.

Kujtojmë se Luizi dhe Kiara janë çifti më i përfolur i momentit, pasi që kanë fituar një numër të madh ndjekës nga reality show.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli

Luiz Ejlli me një performancë speciale në premierën e “Dancing With The Stars”

sara-hoxha-

“Rri ekstremisht e zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën”- Sara Hoxha “kapet” me ndjekësen: Mund të bëjë çfarë t’i dojë qejfi

fero arbenita

I bie pishman? Fero fshin kërkimfaljen ndaj Arbenitës

elvis-pupa

Elvis Pupa ‘leksion’ emancipimi për Albano Bogdo që nuk kërkoi ndjesë publike ndaj Beatrix Ramosajt (Video)

eduard grishaj arbana

Arbana Osmani kritikohet për veshje, nuk heziton të kthejë përgjigje publike

enca haxhiaj

Rrëzohet kërkesa e Prokurorisë, nuk ka burg për Encën

luizi

Nuk është Kiara/ Për Luizin ka vetëm një divë bukurie shqiptare dhe ajo është…

Screenshot_2023-10-03-20-20-50-656-edit_com.instagram.android

Publikohet kënga e re e Luizit “Pa ty”

Luizi familja Kiares

Luizi takohet me prindërit e Kiarës në Itali. Ja çka mendon për ta!

INFO

NA NDIQ