Nedim Shaqiri nga Likova kualifikohet për garat evropiane

Picture of INA
INA

11/11/2023

Nedim Shaqiri nga klubi karatesë “Rinia” në fshatin Mateç është kualifikuar për kampionatin evropian.

“Tradita vazhdon, Shkojmë në Kampionatin Europian Gjeorgji 2024. Sot ishte Play-off kualifikues për kampionatin europian ku garuesi ynë u kualifikua. Garuesi ynë do ta përfaqëson reprezentacionin e RMV-së në këtë europian”, ka shkruar trajneri i klubit Rinia, Seful Osmani.(INA)

TË FUNDIT
4 orë
Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1
4 orë
Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë
8 orë
Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur
8 orë
Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”
9 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

ME TE LEXUARA

10 orë
Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!
10 orë
Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë
9 orë
Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve
18 orë
Euro 2024 vjen sot me dy ndeshje
8 orë
Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”
18 orë
Hoxha për Seferin, vetëm një ndryshim te Shqipëria kundër Kroacisë! Ja gjendja e Asanit
8 orë
Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur
18 orë
Mediumit serb i pengojnë flamujt “UÇK” në stadium, fajëson UEFA-n
4 orë
Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë

LEXO MË SHUMË

portugalia

Triumf me përmbysje, Portugalia mposht Çekinë me rezultat 2-1

kombetarja turke turqia

Turqia merr fitoren e parë në Evropian, fiton me spektakël ndaj Gjeorgjisë

kombetarja shqiptare shqiperia

Kalon vlerën mbi 2 mijë euro, ja fanella e cilit lojtar të kombëtares është më e kërkuar në ankandin e shpallur

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti në prag të Kroacisë: “Në futboll duhet të jesh ndonjëherë i pisët… dhe të marrësh çfarë të duhet!”

Screenshot_2024-06-18-17-52-14-908_com.android.chrome-edit

Tre ndryshime në formacionin e Shqipërisë, ja çfarë parashikon faqja zyrtare e UEFA-s, për sfidën ndaj kroatëve

Screenshot_2024-06-18-17-39-00-263_com.facebook.katana-edit

Përplasje e madhe mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë

sylvinjo silvinjo

Sylvinho para sfidës me Kroacinë: Do të jetë vendimtarja!

Screenshot_2024-06-18-15-02-46-944_com.facebook.katana-edit

Nesër vuloset fati i Shqipërisë, priten 3 ndryshime kundër Kroacisë. ”Penalizohet” Hysaj

tifozet-1

Ndeshja Kroaci-Shqipëri/ Tifozët Kuq e Zi bëjnë njoftimin e rëndësishëm

INFO

NA NDIQ