Nëna e Luizit feston ditëlindjen/ Ja urimi i veçantë i Kiarës (FOTO)

INA
INA

09/03/2024

Ditën e sotme, Anxhelina, nëna e Luiz Ejllit feston ditëlindjen.

Tashmë ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar, që nga pjesëmarrja e djalit të saj në formatin më të ndjekur të ‘BBV2’.

Nuk kanë munguar urimet prej çiftit Kiara dhe Luizi nëpër rrjete sociale të cilët shkruajnë: Gëzuar ditëlindjen nëna Anxhlina.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ