Nëna ofron afro 50 mijë euro rrogë për dadon që vishet sikur Princesha e Disney-t dhe kujdesët për fëmijët e saj

0

Shumë gra kanë ëndërruar të vishen me një fustan princesheje.
Por, përveç se mund të cilësohet “punë qejfi”, një familje tjetër është siguruar që ta kthejë edhe në një punë, për të cilën po ofrojnë shumë para, transmeton lajmi.net.

Gruaja me fat e cila arrin ta fitojë vendin e punës, kriter për të cilin është të vishet fustani i Princeshës së Disney-t dhe të kujdeset për fëmijët e familjes, do të marrë përreth 50 mijë euro në muaj.

Çifti nga Hertfordshiri i Mbretërisë së Bashkuar, po e bëjnë këtë kërkesë për shkak të jetës dinamike, si dhe pamundësisë për t’u kujdesur e argëtuar binjaket e tyre 5-vjeçare.

Gratë të cilat janë me qëndrim në Angli, mund ta shohin postimin origjinal këtu.