Nëna shkupjane dha 15 mijë euro për operimin e djalit të saj, më pas kuptoi se ishte mashtruar

Picture of ina-online
ina-online

26/10/2023

Një grua nga Shkupi ka denoncuar në polici mashtrimin nga një burrë nga Shkupi, të cilit më parë i ka dhënë 15 mijë euro për operimin e djalit të saj.

“Me datë 24.10.2023 në ora 20:25 në Stacionin Policor Gazi Babë, 49 vjeçarja nga Shkupi ka raportuar se është mashtruar nga një person nga Shkupi, të cilit i ka dhënë 922.600 denarë apo (rreth 15 mijë euro) në lidhje me operacionin e djalit të saj në një spital në Turqi. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, njofton MPB.(INA)

TË FUNDIT
20 minuta
Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra
1 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
1 orë
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
1 orë
Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë
1 orë
Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

ME TE LEXUARA

21 orë
Çavkov del nga burgu
13 orë
Nga BDI thonë se ideja për ndarje ka ardhur nga degët partiake, janë hedhur lloj lloj opsione
1 ditë
Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë
1 orë
Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!
21 orë
Qeveria e re publikon rrogat e kryeministrit dhe ministrave
13 orë
Mickoski sqaron se kush ja pagoi harxhimet djalit dhe pse udhëtoi me kushte klasi biznesi drejt SHBA-ve
24 orë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
1 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

LEXO MË SHUMË

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

blerim-bexheti

Modeli irlandez dhe belg për ndarje të territorit të Maqedonisë, Bexheti: Opinioni ka pasur dyshime edhe për kryeministrin shqiptar, por u bë

blerim bexheti

Bexheti: Të kërkosh rregullim të ri kushtetues, nuk është e rrezikshme

pasaporta dokumente personale

Toshkovski: Po stabilizohet gjendja me dhënien e dokumenteve personale

Onkologija Onkologjia shkup

Në Klinikën e Onkologjisë në Shkup është vendosur puna me dy turne në spitalin ditor

zeqirija ibrahimi

Ibrahimi këshillon BDI-në: Angazhoni ekspertë edhe për luftën kundër korrupsionit!

arben taravari

Taravari: BDI kurrë më s’do t’i fitojë zgjedhjet

INFO

NA NDIQ