Neps shtatëzanie? Kiara Tito zbulon se çfarë i pëlqen të hajë

Picture of INA
INA

29/10/2023

Prej ditësh në media qarkullon lajmi se Kiara dhe Luizi do bëhen prindër. Lajmi i bukur tashmë është konfirmuar edhe nga burime pranë çiftit e pritet vetëm që Kiara e Luizi ta bëjnë publik.

Ndërkohë së fundmi Kiara ka bërë një postim në InstaStory ku tregon dhe nepsin që e ka kapur: bukë, djath, hudhra.

Ajo i ka bërë dhe ‘tag’ Luizit e ky i fundit i ka çuar një mesazh ku i thotë se është i lumtur që janë inatosur me njëri-tjetrin pasi kështu Kiara nuk do i fle pranë me erën e hudhrave. Ky mesazh ka shkaktuar të qeshura te Kiara, e cila e ka publikuar edhe për fansat.

TË FUNDIT
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

12 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
12 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
12 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ