Nesër, Ali Ahmeti jep lajmin e madh!

INA
INA

21/02/2024

“Ali Ahmeti sjell lajmin e madh”, ishte posteri i cili tashmë disa ditë u bë viral nëpër rrjetet sociale, duke u shpërndarë masovikisht nga përkrahësit e Bashkimit Demokratik për Integrim.

Mirëpo, sot u bë e ditur data dhe ora kur kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti do e jap këtë lajm të madh.

Nesër, e enjte, në ora 11:00 përmes një transmetimi të drejtpërdrejtë në Facebook, Ahmeti do ta kumtoi lajmin e madh.

Informacioni është bërë i ditur nga zyrtarë dhe aktivistët e BDI-së në rrjetet sociale.

Theksojmë se njejtë si fushatat e mëparshme paralajmëruese të BDI-së, siç ishin Agjenda e gjelbër apo Kryeministri shqiptar, edhe Lajmi i madh i Ahmetit ka nxitur kureshtje dhe interesim tek opinioni dhe mediumet vendore dhe të rajonit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mesuesi

Vdiq pishtari i arsimit, mësuesi nga Sllupçani, Qemal Iseni

arberesha kryeziu

Deputetja e VV-së, Hyseni: Bujar Osmani përfaqësues i “Ballkanit të Hapur”, Arben Taravari i rreshtuar përkrah Kosovës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

Keshilli-i-Sigurimit-OKB

Guterres drejtuar Këshillit të Sigurimit të OKB-së: As rajoni dhe as bota s’mund të përballojnë një luftë tjetër

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

BE bruksel EU Bashkimi Evropian Unioni

EMRAT/ Ja kush janë ambasadorët dhe emisarët e rinj të BE-së në Ballkanin Perëndimor

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

moti shiu

Ndryshime të mëdha të motit: Nga mesi i javës Maqedonia duhet të përgatitet për ulje drastike të temperaturave

INFO

NA NDIQ