Nesër do të protestohet në Shkup në mbështetje të Palestinës: Mos hesht ndaj masakrës

INA
INA

19/10/2023

Platforma për mbështetje të Palestinës nesër pas faljes së namazit të xhumasë në platon para Xhamisë së Murat Pashës në Shkup do të organizoj protestë me moton “MOS HESHT NDAJ MASAKRËS”, për të mbështetur popullin palestinez që i nënshtrohet sulmeve izraelite.

“Ftojmë të gjithë qytetarët që t’i bashkohen demonstratës për të shprehur zërin tonë kundër sulmeve që cenojnë dinjitetin njerëzor dhe cenojnë të drejtat më elementare të njeriut”, thuhet në njoftimin e publikuar në rrjetet sociale.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ali-ahmeti-sllupcan

Tropoja e shpallë “Qytetar Nderi” Ali Ahmetin

IMG_6975

Ferati: Ja kush qëndron pas protestave kundër paraleles shqipe në Çashkë

Talat Xhaferi3

Xhaferi: Autoritetet ta zbardhin deri në fund rastin me Vanjën

ndertim

Në Maqedoni hipotekat ulen, ndërtimet dhe kreditë nuk ndalen

vrasesit vanja palevski

Palevski kishte disa akuza penale

IMG_6973

Ky është babai i 14 vjeçares së vrarë në Shkup duke e sjellur në gjykatë

IMG_6971

Ziadin Sela: ASH-së i takon anëtari në KSHZ, Lëvizja Besa ka përfaqësuesin e LSDM-së dhe Izet Mexhiti ka përfaqësuesin e BDI-së (VIDEO)

Bilall Kasami

Kasami: Ky pushtet nga frika e humbjes, ka vendosur të manipulojë zgjedhjet

Levizja Evropiane per ndryshim LEN opozita shqiptare

Gashi: Pushteti po përgatit falsifikimin e zgjedhjeve, ne nuk do ta lejojmë këtë!

INFO

NA NDIQ