Nesër valë e lagësht me erë të fuqishme dhe reshje mbi 20 litra në metër katror

Picture of INA
INA

22/04/2024

DPHM informoi se nesër, nën ndikimin e një valë të lagësht, do të jetë me vranësira me reshje të shiut., të cilat sidomos në pjesët perëndimore dhe jugore të vendit do të jenë më të mëdha, vende-vende mbi 20 litra në metër katror, të rrëmbyeshme dhe të përcjella me bubullima dhe erë të fuqishme dhe mbi 60 kilometra në orë. Era përgjatë Vardarit do të përforcohet edhe të mërkurën

Të mërkurën dhe të enjten do të ketë paraqitje lokale të reshjeve dhe bubullimave, ndërsa pastaj vijon një periudhë e motit stabil dhe gradualisht ngrohje e motit.

TË FUNDIT
51 minuta
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
59 minuta
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
2 orë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
3 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
4 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

ME TE LEXUARA

4 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë
15 orë
Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima
3 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
14 orë
Qëndroi ulur kur Kurti hyri në zyrën ku ndodhej edhe O’Brien, Rama flet për fotografinë që u bë virale
2 orë
Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?
11 orë
Zyrtari i policisë së Maqedonisë kapet duke marrë 12 mijë euro ryshfet
59 minuta
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

IMG_2207

Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

meta

Ilir Meta: Ja pse e mbështeta VMRO-DPMNE-në?

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive

Screenshot-31

Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

IMG_2195

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Gordana Siljanovska Davkova

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Screenshot_2024-05-18-15-32-20-219_com.android.chrome-edit

Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

IMG_2192

Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

INFO

NA NDIQ