Nga data e nisjes tek kasti, zbulohen detaje të Big Brother VIP Kosova

ina-online
ina-online

15/10/2023

Prej disa javësh, ende pa nisur, Big Brother VIP Kosova është tema e çdo tavoline.

Kurreshtja është e madhe për shumë detaje, nga emrat që do të bëhen pjesë tek data e nisjes.

E më në fund, pas shumë aludimesh, ka një datë zyrtare.

Në një intervistë, Liberta Spahiu zbuloi datën dhe detaje të tjera nga kasti, teksa moderatori Alaudin Hamiti dha një tjetër lajm të rëndësishëm.

Në Big Brother VIP Kosova nuk do hyjnë as 14 e as 15 banorë, dhe detajet për këtë edicion janë në videon më poshtë.

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Sara Hoxha Ledri

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

INFO

NA NDIQ