Nga e premtja reshje të shiut dhe temperatura më të ulëta

Iliria News Agency
Iliria News Agency

05/01/2022

Moti nesër do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare të cilat në orët e pasdites dhe të mbrëmjes do të rriten gradualisht. Nëpër disa fushëgropa do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare.

Siç kumtoi DPHM, nga e premtja paso periudha e motit të ndryshueshëm me vranësira me reshje të kohëpaskohshme lokale të shiut, ndërsa në male dhe në viset më të larta reshjet do të jenë me borë. Temperaturat ditore do të jenë dukshëm në rënie.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

438237609_7297035567018411_5241735204519391833_n-1-780x470

BDI-ja nisi festën në Sheshin Skënderbeu në Shkup, Grubi: Fitoi UÇK-ja dhe Ali Ahmeti

lluka

Llukarevska: Stevo Pendarovski shkon në raundin e dytë

tetove

BDI feston në Tetovë

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

INFO

NA NDIQ