Nga New York, Kiara Tito merr dhuratën mahnitëse nga vjehrra (VIDEO)

Picture of INA
INA

28/10/2023

Pak ditë më parë, moderatorja Kiara Tito ka marrë një surprizë që e ka ndarë edhe në rrjetet sociale.

Kiara shfaqet në Times Square, në Neë York. Nëpërmjet postimit ajo falenderon fansat e saj.

“Kam njerezit me te mire ne bote, qe me duan dhe me mbeshtesin ne cdo hap. Sot ne Neë york, Times Square Ju falenderoj nga zemra per kete surprize kaq te bukur, nuk di si tua shperblej”, shkruan Kiara.

Mirëpo ka qenë Luizi ai që ka tërhequr vëmenjen me komentin e tij:

“Vjehrra ta ka bere o zemer”, shkruan këngëtari, nëna e të cilit jeton në New York.

TË FUNDIT
24 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)
1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
2 ditë
Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)
2 ditë
Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë
2 ditë
Morena Taraku në lidhje dashurie?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen
24 orë
Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

LEXO MË SHUMË

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

DUA Lipa

Dua Lipa po bëhet gati për udhëtimin në Kosovë

morena taraku

Morena Taraku në lidhje dashurie?

arbana osmani

Arbana Osmani zbulon padashje se ku do ta shohim së shpejti

Screenshot_20240718_130207

Luizi i jashtëzakonshëm, shfaqet duke kënduar një hit botëror (video)

adele

Adele heq dorë nga muzika? Jep lajmin e keq për fansat: Më duhet një pushim i gjatë

bardhi kumanove

Merr fund ‘drama’ mes Bardhit dhe menaxherit të tij: Tani jam artist i pavarur

INFO

NA NDIQ