Nga njohja me Olta Goxharin te thyerja e zemrës, Rez Veleshnja: Hodha unazën 8 mijë dollarë në det

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/04/2023

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte i ftuar Rezart Veleshnja, i cili foli për fëmijërinë e tij, adoleshencën, karrierën si aktor, por edhe historitë e lidhura me zemrën.

Rezi tregoi se është lënduar disa herë kur vjen puna te marrëdhëniet e dashurisë dhe për këtë fajësoi veten.

“Unë qaj gabimet e mia”, u shpreh ai, ndërsa veçoi një rast kur kishte hedhur në det unazën dhuratë për ish-të dashurën që kushtonte plot 8 mijë dollarë.

I pyetur nga Bieta, ai foli edhe për raportin e miqësisë me Olta Gixharin, me të cilën njihet prej vitesh.

“Olta ka qenë një fëmijë shumë i lumtur, është një gocë me zemër shumë të madhe dhe ka një familje shumë të mirë”, tha ai.

Ai komentoi një foto shkrepur nga koha e akademisë së arteve kur ndanin një kurs.

Rezi pohoi se sot e kësaj dite gëzon raporte të mira me të dhe një pjesë tjetër të shokëve të kursit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

rama shkup

Rama nga Elbasani: Në zgjedhjet e 2025, fitore më e madhe

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

INFO

NA NDIQ