Nga shtatzënia e Kiarës te projektet e reja, rrëfehet Luizi

INA
INA

20/10/2023

Në Kuadër të Dashurisë” mbajti premierën e tij edhe në Kosovë. Në këtë mbrëmje morën pjesë sigurisht të gjithë aktorët e kastit, përfshirë edhe Luizin.

Ky i fundit në këtë dalje i është përgjigjur edhe disa pyetjeve që qarkullojnë në rrjet.

A është Kiara shtatzënë?

“Jo, nuk e di nëse është shtatzënë.”

Do preferoje të bëheshe me vajzë apo djalë?

“Veç le të jetë shëndosh”.

Do marrësh pjesë në Festivalin e Këngës?

“Jo, nuk do marr pjesë, nuk jam kurrkund, janë thjesht lajme ‘fake’, nuk jam as në festivalin shqiptar, asnjë gjë”.

Planet për këngë të reja?

“Po, do të publikoj një këngë me Getoar Selimin dhe një tjetër këngë me Flori Mumajesin.”

Ka pasur krisje në raport me Noizyn?

“Jo, s’ka pas lidhje, s’ka krisje”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ