Nga shtatzënia e Teas deri te ndarja me Andin, Melisa tregon se si është e vërteta

Ish-protagonistja e programit “Për’puthen”, Melisa Lleshi, u kthye në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave të saj.

Në media u aludua aborti i Teas dhe ndarja e Melisës nga Andi, por asnjëra nga këto me sa duket nuk është e vërtetë.

Kështu të paktën sipas Melisës e cila zgjodhi të sqaroj të vërtetën përmes një postimi në rrjetet sociale.

“As nuk kam folur në ‘Live’ për askënd dhe as nuk jam ndar me Andin”, u shpreh Melisa.