Nga të gjitha rolet e tij, këta dy janë të preferuarit e Naser Rafunës

0

Aktori Naser Rafuna ka shumë role që ka luajtur gjatë karrierës së tij artistike.

Rafuna viteve të fundit është producenti dhe autori i serialit shumë të ndjekur “Çka ka shpija”, ku edhe luan rolin e ‘Xhek Setrës’.

Në një sesion pyetjesh përgjigjesh në llogarinë e tij në Instagram, Rafuna ndau edhe dy nga rolet e tij më të preferuarat të të gjithë karrierës.

I pari rol që ai preferon është personazhi komedinë e Molerit, “I sëmuri për mend”, Argani.

Roli i dytë të Rafuna preferon është nga seriali vendor “Lagjja e re”, personazhi i Shefkiut. /Prive.al