Nga “zhdukja” pas BBVA te planet për dasmë, Romeo Veshaj i thotë të gjitha

Picture of INA
INA

08/07/2024

Romeo Veshaj ka thyer heshtjen duke u shfaqur për herë të parë në një intervistë, dy muaj pas mbarimit të Big Brother VIP Albania 3.

Prezantuesi nga Vlora ka qenë i pranishëm në ‘Top Arena’, ku ka folur për periudhën pas daljes nga shtëpia e famshme.

Finalisti i Big Brother u pyet gjithashtu se përse vendosi që të zhdukej pas programit.

“Kalova presion dhe mu duk sikur po humbisja veten. Mu desh të kaloja kohë me familjen dhe Heidin”, u shpreh ai.

Ndërsa për romancën me Heidi Bacin, moderatori theksoi se kanë plane edhe për dasmë.“Ne ndoshta edhe jemi celebruar dhe s’e di njeri. Martesa do vijë, por nuk ka kuptim ta them tani se kur do vijë propozimi. Patjetër kemi plan. Shumë shpejt, besoj”, shtoi mes tjerash ish-banori.

Romeo nisi një lidhje dashurie me modelen gjatë kohës që ishin në Big Brother dhe tani kjo është bërë edhe më e fortë.

TË FUNDIT
2 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
4 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
4 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
4 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
4 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
4 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
4 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
2 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ