“Nike” ka një mesazh dhe dhuratë speciale për Enis Bardhin

Futbollisti shqiptar i përfaqësueses së Maqedonisë, Enis Bardhi ka marë një dhuratë specialE nga kompania “Nike”, njofton agjencia e lajmeve INA.

Në prag të ndeshjes me Ukrainën në raundin e dytë të kampionatit evropian Bardhi e ka ndarë këtë gëzim me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Këpucët e futobollit të personalizuar dhe pseciale të dhuruara nga Nike kanë inicialet e Bardhuit dhe flamurin e Maqedonisë. Ato gjithashtu kanë edhe një mesazh: “Brenda dhe jashtë fushës ne bëjmë tifo për ju…”(INA)