Nis afati kalimtar, Sevilla i merr një futbollist Interit

ina-online
ina-online

01/01/2024

Sot zyrtarisht ka nisur afati kalimtar dimëror. Sevilla është afër të bëj menjëherë lëvizjen e parë në merkato.

Skuadra e njohur spanjolle ka arritur marrëveshje me Interin për huazimin e Agoume.

Mesfushori kamerunas ishte i huazuar te Troyes në Francë ku ka treguar formë të lartë. Sevilla prej ditësh po negocion me Interin dhe gjithçka është gati për të shpallur nënshkrimin e tyre të parë.

Ai do të zinte vendin e lënë nga Fernando Reges që u largua më parë./Indeksonline

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

milan

I humbi një orë me vlerë 180 mijë euro, futbollisti i njohur përleshet me një hajdut në një klub nate

Jasir Asani

VIDEO / Jasir Asani fantastik, goditjet e tij nuk ndalen as në stërvitje

Liga e Evropes Europa League

Katër ndeshje të tjera emocionuese në “FA Kupën” e Anglisë

mbape real

Mesazhi i Macronit për Mbappen që po bën xhiron e botës: Do na futësh në telashe!

kloop

Lista me 14 lojtarë të Liverpoolit tani janë të lirë për të thyer rregullin e rreptë të Klopp

belingam real madrid

Real Madrid vendos rekord historik në mbrojtje pa dy qendërmbrojtësit dhe portierin kryesor

haland

Erling Haland shënon 5 gola, Man. Siti shpartallon Lutonin

dybala

Shënoi tre gola ndaj Torinos, Dybala: Te Roma shijoj të tashmen, dua të fitoj trofe!

Ilir-Daja-

Ilir Daja vazhdon kontratën me Ballkanin deri në vitin 2026

INFO

NA NDIQ