Nisin hetimet për pasurinë e Elvana Gjatës

Picture of ina-online
ina-online

24/11/2023

Struktura e Posaçme kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar (SPAK) ka nisur hetimin pasuror për këngëtaren Elvana Gjata, pasi i doli emri në komunikimet e njeriut të botës së krimit, Ervin Matës, në telefonat e koduar SKY ECC.

Raportohet se Prokuroria Speciale në Shqipëri do të hetojë pasurinë e këngëtares së njohur pasi në bisedat e Ervin Matës përmendej emri i këngëtares dhe shuma të konsiderueshme parash që do të transferoheshin nga llogaria e saj.

Hetimi nisi pas arrestimeve të ditëve të fundit nga SPAK, kur katër persona u arrestuan dhe gjashtë të tjerë u shpallën në kërkim.

Në mesin e të kërkuarve është edhe Ervin Mata, që para pak viteve kishte lidhje dashurie me Elvana Gjatën.

TË FUNDIT
12 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
14 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
14 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
14 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
15 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

2 ditë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
14 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
2 ditë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3
14 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
2 ditë
Sara dhe Bardhi sjellin pamje nga apartamenti i tyre i ri
12 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ