Nisja e vitit shkollor, Luiz Ejlli bën gjestin e veçantë ndaj fëmijëve të shtëpisë ‘Zyber Hallulli’

INA
INA

11 Shtator, 2023

Këtë të hënë ka nisur viti i ri shkollor për çdo nxënës në Shqipëri. Luiz Ejlli ka zgjedhur të shoqërojë sot në shkollë fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli” në Tiranë.

Siç shihet në foto, Luiz Ejllli është rrethuar nga fëmijët të cilët duken mjaft të lumtur për prezencën e këngëtarit në një ditë të veçantë si kjo. Shtëpia e fëmijës “Zyber Hallulli” është qendër rezidenciale, që ofron shërbim 24 orësh dhe 7 ditë në javë për fëmijët jetimë dhe atyre me gjendje të vështirë ekonomiko -sociale dhe financohen nga shteti.

https://vm.tiktok.com/ZMjMcJSHC/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ronaldo-sharka

“Kristi u dërgon foto të organit gjenital ndjekësve”, Ronaldo Sharka: Ma ka treguar mua (VIDEO)

kozak

Habit Kozaku: ‘Kam 800 mijë euro cash’! Ja sa para fitoj çdo javë nga TikTok

ne kuader

“Në Kuadër të Dashurisë”/ Premiera Absolute në Pallatin e kongreseve në 9 tetor!

LUIZ

Luiz Ejlli vjen me një interpretim briliant (video)

beniada

‘Oj k… kujdes se u këpute’! Ndjekësi e ofendon me fjalor banal, Beniada i kthehet si kurrë se keni imagjinuar!

almeda

Almeda Abazi kthehet prezantuese në spektaklin e rëndësishëm në Shqipëri

big mama

Një nuse buzëkuqe si Big Mama

bebe rexha

Bebe Rexha paralajmëron publikimin e klipit të ri “One In A Million” me skena mjaft provokuese

filmi olta luizi

Zbulohet data, kur do shfaqet për publikun filmi me protagonist Luizin dhe Oltën

INFO

NA NDIQ